Hakkında

Anskiyete’ye Karşı internet sitesi, anksiyete bozukluğu ve panik atak gibi psikolojik rahatsızlıkları konu olarak işleyen, bu gibi rahatsızlıkları yaşayan bireylerin bu süreçleri sağlıklı bir şekilde atlatabilmeleri için rahatsızlıkları hakkında bilgi sunmaya odaklanmış; beslenme, yararlı aktiviteler, meditasyon ve psikoterapi yöntemleri konusunda yönlendirici yazıların yayınlandığı bir internet sitesidir.

Bireylerin terapi süreci haricinde yalnız hissetmemesi, terapi sürecine katkı sağlaması ve maddi imkansızlıklardan dolayı terapi sürecini uzatmaması amaç edinilmiştir.

Bu internet sitesi üzerindeki yazıların bir kısmı çeşitli ve doğrulanmış kaynaklardan edinilmiştir. Eğer ki, farklı kaynaklardan edinilen bilgiler ışığında bir yazı hazırlanırsa, yazının alt kısmında dış bağlantılar bölümü yer alacaktır. Bu yazıların haricinde hazırlanan yazılar, yazarın sorumluluğunda olup, deneyime dayalı ve bakış açısı kazandırmak amaçlı hazırlanmış yazılardır. 

Bu internet sitesi üzerinde yayınlanan yazılar hakkında yanlış bilgi yer aldığını düşündüğünüz bir kısım yer alıyor ise; doğrulanmış Türkçe veya İngilizce kaynak linki iletişim bölümünden bizlere iletebilirseniz, gerekli düzenlemeyi kısa süre içerisinde gerçekleştirerek, okurlarımızın doğru bilgiyi edinebilmesi için yararlı bir kaynak yaratabiliriz.

Bizimle iletişime geçmek için buradan iletişim formunu doldurabilirsiniz.